Вакансії

  • Кресляр

    Наша команда шукає кресляра для розробки інтер'єрних креслень. У ваші обов'язки буде входити створення всіх креслень і розгорток, працюючи в зв'язці з дизайнером, візуалізатором і комплектатором. Креслення потрібно розробляти в нашому готовому шаблоні в Revit або Archicad. Чекаємо ваше портфоліо!

  • Дизайнер

    Ми шукаємо в команду дизайнера інтер'єрів. Вам потрібно буде комунікувати з клієнтом, проводити бриф, розробляти перепланування і дизайн концепт. Важливо, щоб ви вміли працювати в зв'язці з креслярем і візуалізатором і складати для них ТЗ. Також, ви повинні вміти розробляти візуалізації (в 3D max + Corona) або креслення (Archicad / Revit). Іноді, клієнти замовляють колажі, які вам потрібно буде зробити в Фотошопі або Ілюстраторі. Крім розробки дизайн-проекту ви будете здійснювати авторський нагляд, тому досвід в цьому нам критично важливий. Також, вам потрібно буде здійснювати виїзди з клієнтом для підбору матеріалів, в рамках комплектації. Чекаємо вас в нашій команді!

  • Візуалізатор

    Ми шукаємо візуалізатора, який зможе створювати високоякісні рендери інтер'єрів/екстер'єрів. Працюючи в зв'язці з дизайнером вам потрібно буде створювати рендери по поставленому ТЗ, уважно вникаючи в побажання та ідеї дизайнера. У нас немає компромісів щодо якості до Рендерів - вони або фотореалістічни, або це не рендери. Якщо ви на ти з 3D max + Corona і можете підправити візуалізації в Фотошопі або Ілюстраторі, то із задоволенням чекаємо вас в нашому колективі!

Made with