Вакансії

 • Маркетолог

  Незважаючи на військові події, наша команда залишилася в тому ж складі, що й 23.02. Ми продовжуємо платити зарплати, і для цього нам потрібні клієнти за межами України.
  Ми шукаємо в команду людини, яка поєднає у собі роль маркетолога та PR менеджера, для виходу студії на закордонні ринки.

  Що потрібно робити:
  - SMM соцмереж - Instagram, Facebook, LinkedIn, Pinterest, Houzz. Потрібно буде створювати контент план та креативи, робити пости та сторіс. Відповідати на коментарі та питання людей.
  Проводити аналітику роботи соцмереж та адаптувати контент.
  Вся комунікація має бути англійською мовою (у Instagram та Facebook потрібно буде дублювати тексти українською мовою).
  - шукати можливості для публікацій. Потрібно поширювати інформацію про студію та її проекти у міжнародних медіа.
  Ми шукаємо людину, яка допоможе залучати клієнтів за межами України. Ми гарантуємо своєчасну оплату та свободу дій, якщо ці дії поєднуються з нашою культурою. Ми розраховуємо не на механічне виконання обов'язків, а на постійний пошук нестандартних рішень та ідей у ​​роботі з соцмережами та маркетингом.
  Вимоги до майбутнього члена команди:
  - Не менше року досвіду у SMM.
  - Англійська на рівні Intermediate.
  - Любов до образотворчого мистецтва, дизайну. Почуття стилю.
  - Вміння роботи з Canva, Photoshop або іншими програмами, які дозволяють працювати з контентом.
  - Вміння писати пости та складати контент план.

  Умови:
  2 місяці випробувальний строк зі ставкою 10000 грн. За результатами випробувального ставка зросте, залежно від результату роботи. Деталі обговорюємо на співбесіді.

 • Кресляр

  Наша команда шукає кресляра для розробки інтер'єрних креслень. У ваші обов'язки буде входити створення всіх креслень і розгорток, працюючи в зв'язці з дизайнером, візуалізатором і комплектатором. Креслення потрібно розробляти в нашому готовому шаблоні в Revit або Archicad. Чекаємо ваше портфоліо!

 • Дизайнер

  Ми шукаємо в команду дизайнера інтер'єрів. Вам потрібно буде комунікувати з клієнтом, проводити бриф, розробляти перепланування і дизайн концепт. Важливо, щоб ви вміли працювати в зв'язці з креслярем і візуалізатором і складати для них ТЗ. Також, ви повинні вміти розробляти візуалізації (в 3D max + Corona) або креслення (Archicad / Revit). Іноді, клієнти замовляють колажі, які вам потрібно буде зробити в Фотошопі або Ілюстраторі. Крім розробки дизайн-проекту ви будете здійснювати авторський нагляд, тому досвід в цьому нам критично важливий. Також, вам потрібно буде здійснювати виїзди з клієнтом для підбору матеріалів, в рамках комплектації. Чекаємо вас в нашій команді!

 • Візуалізатор

  Ми шукаємо візуалізатора, який зможе створювати високоякісні рендери інтер'єрів/екстер'єрів. Працюючи в зв'язці з дизайнером вам потрібно буде створювати рендери по поставленому ТЗ, уважно вникаючи в побажання та ідеї дизайнера. У нас немає компромісів щодо якості до Рендерів - вони або фотореалістічни, або це не рендери. Якщо ви на ти з 3D max + Corona і можете підправити візуалізації в Фотошопі або Ілюстраторі, то із задоволенням чекаємо вас в нашому колективі!

Made with